Wybrane realizacje Opiekunów Klasy

13.03.2023

Biuro Architektoniczne Barycza i Saramowicza posiada zdecydowaną wizję kształtu współczesnej architektury. Architektura nowoczesnej Polski w XXI wieku musi być awangardowa i nowoczesna, a przy tym odrębna, nie naśladowcza, lecz czerpiąca z własnej historii i tradycji. Wyrasta bowiem z kultury i w relacji do niej buduje swą tożsamość.

Do ważniejszych dokonań projektowych i realizacyjnych należą: Dworek w Lesie + w Konstancinie, Kamienica Stare Podgórze w Krakowie, Dom na Sprzedaż w Grębynicach K. Krakowa , Apartamentowiec w Krakowie, Willa Krakowiaków Zachodnich w Zabierzowie K. Krakowa, Country-House w Promnej Nad Pilicą, Leśna Willa w Izabelinie k. Warszawy, Nowoczesny Dwór Polski w Grębynicach, Rezydencja z Betonu Licowego w Izabelinie, Willa z Betonu Architektonicznego i Dranicy Cedrowej w Krakowie-Libertowie, Kamienny Dom na Woli Justowskiej w Krakowie, Willa w Dwóch Pawilonach w Mielcu, Willa Jurajska w Bolechowicach k. Krakowa, Kamienna Rezydencja w Konstancinie, Wielorodzinny Budynek Apartamentowy w Krakowie, Dom z Atrium w Piasecznie k. Warszawy, Zespół Domów Mieszkalnych na Bielanach w Krakowie, Budynek Pensjonatowo-Mieszkalny w Konstancinie, Willa w Krajobrazie Naturalnym w Niepołomicach, Willa Wielopokoleniowa w Krakowie, Biała Willa nad Rabą w Gdowie, Nowa Siedziba Sonik Sp. J. przy Al. Focha w Krakowie, Szkoła na Salwatorze w Krakowie, Hotel przy Plantach w Krakowie, Pływalnia w Krakowie, Budynek Biurowo-Mieszkalny w Krakowie na Woli Justowskiej, Szkoła Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie, Budynek Biurowy ASCO SA w Krakowie, Klub Rekreacyjny z Pływalnią w Niepołomicach, Pensjonat pod Kasztanami w Piwnicznej-Zdroju przy Rynku, Pawilon Konferencyjny PEKAO SA w Krakowie przy ul. Szpitalnej, Centrum Medyczne w Kielcach, i in.