Mgr inż. arch. Jerzy Wójcik

15.03.2023

Jerzy Wójcik jest ekspertem z zakresu zielonego budownictwa z ponad 9 letnim doświadczeniem jako architekt, oraz asesor i konsultant. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej oraz akredytację LEED AP (od 2007 roku), BREEAM AP (od 2015 roku), Assessora BREEAM Interantional New Construction (od 2013 roku) oraz Assessora BREEAM In-Use (od 2014 roku). Doświadczenie zawodowe Jerzego Wójcika obejmuje 21 zrealizowanych projektów LEED oraz BREEAM zlokalizowanych w Polsce, Rumunii, Serbii oraz Chorwacji, wykonanych na przestrzeni ostatnich 4 lat. Jerzy Wójcik jest właścicielem oraz dyrektorem firmy JW_A, świadczącej usługi doradztwa w zakresie zielonego budownictwa i strategii miejsca pracy dla deweloperów, wykonawców, właścicieli budynków oraz najemców. Jerzy jest też wykładowcą akademickim z przedmiotów projektowanie budynków użyteczności publicznej (od 2010 roku) oraz zrównoważony rozwój w inwestycjach (od 2016 roku).