Architektura (nabór 2023/2024) - spotkanie organizacyjne dla studentów I roku

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

ZAPRASZAMY na spotkanie organizacyjne dla studentów I roku architektury (studia stacjonarne), które odbędzie się:

02 października 2023 r. o godzinie 09:45 w budynku A sala 119.

Legitymację studencką będzie można odbierać od dnia 02.10.2023 r. w dziekanacie (budynek D, pokój 222).

Przy wydawaniu legitymacji studenci zobowiązani są do okazania dokumentu tożsamości (dowód osobisty/paszport).

Harmonogramy zajęć oraz grupy ćwiczeniowe są dostępne dla Państwa po zalogowaniu do Wirtualnego Dziekanatu.

System Wirtualny Dziekanat jest dostępny na stronie Uczelni https://www.ka.edu.pl/ w zakładce „Student >Strefa studenta” Wirtualny Dziekanat

Wszelkie dane potrzebne do logowania: tj. login wraz z linkiem do utworzenia nowego hasła do Wirtualnego Dziekanatu został przesłany na adres mailowy (wskazany w kwestionariuszu osobowym).

Prosimy o dokładne sprawdzenie wszystkich folderów poczty elektronicznej w tym folderu SPAM.