Dodatkowy nabór wniosków o stypendia socjalne w semestrze letnim oraz terminy składania wniosków

07.03.2023

Uprzejmie zawiadamiamy, że studenci, którzy nie otrzymali stypendium socjalnego na rok akademicki 2022/2023 (od października do lipca) mogą złożyć wniosek o stypendium socjalne na okres semestru letniego. Podstawą ubiegania się o stypendium na semestr letni są dochody uzyskane przez studenta i członków jego rodziny w roku 2022. Dochód netto na jednego członka rodziny, który uprawnia do ubiegania się o stypendium wynosi od semestru letniego 1294,40 zł. Termin do składania wniosków upływa 15 maja br.

Zarówno studenci, którzy otrzymali stypendium na cały rok akademicki, jak i studenci, którzy otrzymają stypendium na okres semestru letniego, będą mogli ubiegać się o stypendium socjalne w przyszłym roku akademickim na ogólnych zasadach.

Kraków, dnia 7 marca 2022 r.

Zarządzenie oraz więcej informacji na stronie: Stypendia

Terminy składania wniosków w semestrze letnim 2022/2023 na stronie Stypendia