EWALUACJA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH - semestr zimowy 2023/2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Drodzy Studenci i Drogie Studentki Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych

Po raz kolejny ruszyła ewaluacja zajęć dydaktycznych. Oceniane są zajęcia dydaktyczne prowadzone w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024. W imieniu Władz Dziekańskich gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiet, do których link znajdziecie na Teamsach oraz otrzymacie mailem.

Wypełnij ankietę!

To zajmie tylko kilka chwil - ankiety są anonimowe i dobrowolne

Potrzebujemy Twojej opinii, aby móc poprawić, to co jest do poprawienia, a tym, którzy dostaną najlepsze oceny, przekazać, że ich wysiłek jest dostrzegany. Napisz, jak oceniasz zajęcia! Wskaż mocne strony prowadzących! Powiedz nam co Ci się podobało, a co nie! To ważne dla nas. Być może tak na to nie patrzysz, ale to ważne również dla Ciebie. Tylko znając Twoje zdanie, Twoją opinię i Twoje uwagi możemy poprawić jakość kształcenia i sprawić, że będziesz zadowolony z zajęć. Zrób to również dla siebie!

Dziękujemy za Wasze opinie!