KENGO KUMA STUDENT AWARD 2022 i 2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Miło nam poinformować, iż w listopadze 2023 r. Komisja Wydziałowa WAiSP na podstawie otrzymanych zgłoszeń dokonała wyboru i rekomendacji dwóch kandydatur absolwentów studiów architektonicznych II stopnia - do nagrody Kengo Kuma Student Award - edycja 2022 i 2023.

Komisja wyróżniła następujacych absolwentów:

• Kengo Kuma Student Award 2022 - mgr inż. arch. Bartłomiej Bogucki / promotor dyplomu dr inż. arch. Bartosz Haduch (jest to uzupełnienie wakatu z zeszłego roku, jako że w poprzedniej edycji nagrody nie doszło do wyjazdu wytypowanego absolwenta do Tokio)
  • Kengo Kuma Student Award 2023 - mgr inż. arch. Mariia Katsan / promotor dyplomu dr inż. arch. Piotr Wróbel.

Wyróżnione portfolia laureatów zostały przesłane przez Dziekana Krzysztofa Ingardena do biura Kengo Kuma and Associates w celu ustalenia terminów i szczegółów związanych z wyjazdamia na stypendium i staż w biurze KKAA w Tokio.

Gratulujemy!

Dziekan, prof. dr hab. inż. arch. Krzysztof INGARDEN