Listy studentów uprawnionych do złożenia wniosku o stypendium rektora za wyróżniające wyniki w nauce

Listy studentów uprawnionych do złożenia wniosku

o stypendium rektora za wyróżniające wyniki w nauce

Termin składania wniosków o stypendium rektora upływa 06 kwietnia 2024 r.

Do wniosku o  przyznanie stypendium rektora za wyróżniające wyniki w nauce należy dołączyć:

* załącznik nr 12 wniosek o przyznanie stypendium rektora za wyróżniające wyniki w nauce

* załącznik nr 2 - oświadczenie o braku przeszkód do otrzymywania świadczeń
dla studentów

* załącznik nr 15 - oświadczenie o numerze rachunku bankowego.

Wymagane powyżej dokumenty należy dostarczyć w formie pisemnej z własnoręcznym podpisem (osobiście lub listownie) do dziekanatu w nieprzekraczalnym terminie do 06 kwietnia 2024 r.

Świadczenia nie przysługują:

-studentowi, który posiada tytuł zawodowy magistra albo równorzędny,

-studentowi studiów pierwszego stopnia, który posiada tytuł zawodowy licencjata, inżyniera albo równorzędny.

Łączny okres, przez który przysługują świadczenia wynosi 12 semestrów,  bez względu na ich pobieranie przez studenta, w tym:

- na studiach pierwszego stopnia – nie dłużej niż przez 9 semestrów,

- na studiach drugiego stopnia – nie dłużej niż przez 7 semestrów.

Na jednolitych studiach magisterskich, których czas trwania określony przepisami prawa wynosi 11 albo 12 semestrów, łączny okres, przez który przysługują świadczenia, jest dłuższy o 2 semestry.

Stypendium rektora za wyróżniające wyniki w nauce na rok akademicki 2023/2024 może zostać przyznane 10 % studentów danego kierunku, roku i formy studiów oraz poziomu kształcenia, którzy zaliczyli rok akademicki 2022/2023 w wymaganym terminie i uzyskali najwyższą średnią ocen.

Za 100 % studentów danego kierunku, roku i formy studiów przyjmuje się wszystkich studentów, którzy zaliczyli rok studiów, albo uzyskali wpis warunkowy na kolejny rok, według stanu na 14 dni od zakończenia sesji poprawkowej.

Stypendium rektora za wyróżniające wyniki w nauce ze środków funduszu stypendialnego Uczelni  za uzyskaną średnią ocen nie może być przyznane studentowi, który uzyskał średnią ocen poniżej 4,0.

LISTY RANKINGOWE UPRAWNIAJĄCE DO ZŁOŻENIA WNIOSKU O STYPENDIUM REKTORA:

-lista rankingowa II rok II stopień