Nagroda w konkursie architektonicznym "„Projekt koncepcyjny budynku rekreacji indywidualnej o powierzchni zabudowy do 70 m2”

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Studentki 2 roku WAiSP KA AFM Matylda Grojec i Joanna Mikołajec zdobyły II nagrodę w konkursie architektonicznym dla studentów i absolwentów zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii pod hasłem „Projekt koncepcyjny budynku rekreacji indywidualnej o powierzchni zabudowy do 70 m2”, w jednej z trzech kategorii: „Praca zdalna i sytuacja zagrożenia geopolitycznego”. Opiekę merytoryczną sprawował dr inż. arch. Piotr Wróbel. Warto dodać, że nasze studentki przystąpiły do konkursu zachęcone bardzo dobrymi wynikami uzyskanymi w pracach semestralnych na I roku, których tematem był projekt domu jednorodzinnego.