Nagrodzona praca dyplomowa

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W październiku ubiegłego roku Praca dyplomowa mgr inż. arch. Marii Katsan „Centrum Integracji Społecznej w Odessie. Miejsce spotkań lokalnej społeczności wraz z ośrodkiem opieki nad osobami starszymi i kaplicą ekumeniczną”, wykonana pod kierunkiem dr inż. arch.
Piotra Wróbla, zdobyła Nagrodę Główną Rektora Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
W kwietniu bieżącego roku Jury Wydziałowej Komisji Kwalifikacyjnej Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych KAAFM w składzie: prof. dr hab. inż. arch. Artur Jasiński, prof. KAAFM dr inż. arch. M. Katarzyna Banasik Petri oraz prof. dr hab. inż. arch. KrzysztofIngarden, rekomendowało pracę Marii Katsan do udziału w dorocznym konkursie na Dyplom Roku im. Zbyszka Zawistowskiego SARP oraz Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP.
Miło nam poinformować, że praca naszej absolwentki została doceniona w pierwszym etapie konkursu przez Jury Oddziału Krakowskiego SARP i znalazła się w gronie dyplomów, które przeszły do drugiego etapu konkursu w Warszawie. Gratulujemy!