Sesja zimowa 2023/2024

08.01.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną w SEMESTRZE ZIMOWYM 2023/2024 która trwa:

- od 29 stycznia do 09 lutego 2024 r.

- sesja poprawkowa od 19 lutego do 01 marca 2024 r.

uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

Dziekanat dodaje studenta do protokołów egzaminów i zaliczeń po zweryfikowaniu, że student został wpisany na semestr zimowy i posiada uregulowany status oraz nie zalega z płatnościami za studia.

Studenci są dopuszczani do egzaminu lub zaliczenia na podstawie protokołu.

W związku z powyższym proszę o sprawdzenie w Wirtualnym Dziekanacie (zakładka Finanse) zaległych opłat za czesne, odsetki oraz powtarzanie przedmiotów, różnice programowe (z terminem zaliczenia do końca sesji zimowej 2023/2024) i uregulowanie ich w jak najszybszym terminie wpłatą na indywidualne konto studenta z odpowiednim wyprzedzeniem aby środki zostały zaksięgowane.

Od dnia 16 stycznia 2024 r. (wtorek) zostaną „odznaczane” karty uprawniające do sesji (karty okresowych osiągnięć). Tylko student z „Brakiem zaległości” będzie miał taką kartę odznaczoną (wydaną) i będzie mógł na tej postawie przystąpić do zaliczenia/egzaminu. W przeciwnym razie nazwisko studenta w protokole zostanie zablokowane, co skutkować będzie brakiem możliwości wpisania oceny przez Prowadzącego.

Uprzejmie proszę po 17 stycznia br. zalogować się na konto w Wirtualnym Dziekanacie i sprawdzić status karty (Przedmioty i oceny/ Szczegóły semestru/ stan karty). Studenci z brakiem zaległości powinni widzieć informację: karta wydana.

W razie pytań, wątpliwości lub zauważenia braku wydanej karty (mimo uregulowanych opłat) proszę o kontakt poprzez email, telefon lub czat MS Teams.