hauz-logo.jpg

24-26 listopada 2017 - Podróz studialna do Bazylei i Bregencji

01.12.2017

W dniach 24-26 listopada studenci z koła naukowego HAUZ07 wraz z Piotrem Urbanowiczem, Katarzyną Banasik-Petri oraz Barbarą Stec wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Bazylei i Bregencji. Przez dwa dni zachwycali się spektakularną architekturą Bazylei, z Herzogiem de Meuronem na czele, postmodernizmem Mario Botty, białymi budynkami Richarda Meiera oraz wspaniałą historyczną zabudową. Szwajcarską koleją studenci dotarli do austriackiej Bregencji nad Jeziorem Bodeńskim, gdzie zachwyceni prostotą Kunsthaus Bregenz zwiedzili wystawę związaną z autorem muzeum Peterem Zumthorem.
Już niedługo szersza relacja z tego interesującego, pouczającego i inspirującego wyjazdu z architekturą i sztuką przez duże A i S.