X POLSKI KONGRES PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na X Polski Kongres Przedsiębiorczości, który odbędzie się w malowniczym Krakowie
w dniach 13-14 listopada. To wyjątkowe wydarzenie, które skupia przedsiębiorców, samorządowców oraz kadrę akademicką.

Data: 13-14 listopada 2023
Miejsce: Kraków, Centrum Kongresowe ICE

Nasz Kongres to ponad 20 paneli dyskusyjnych, które z pewnością dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. To niezwykle ważna część naszego kongresu, gdzie eksperci, liderzy branżowi i przedsiębiorcy spotykają się, aby wymieniać pomysły, doświadczenia i wiedzę na temat najważniejszych aspektów prowadzenia biznesu. To doskonała okazja do poszerzania horyzontów, zdobywania nowej wiedzy oraz nawiązywania cennych kontaktów biznesowych.

13 listopada - Artistic Night

Wieczór Artystyczny to czas, gdy biznes łączy się z kulturą. Na scenie pojawią się wyjątkowi artyści, a wśród nich:

• Kabaret Ani Mru Mru - polski kabaret z Lublina. Od 2001 tworzą go Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Panowie wystąpią z najnowszym programem pod tytułem "Cirque de volaille".
  • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego - polska wyższa szkoła akademicka, będąca pod względem liczby studentów największą uczelnią niepubliczną w Małopolsce oraz drugą w Polsce, która dostarczy wrażeń teatralnych na najwyższym poziomie.

Michał Kempa - polski komik, a także dziennikarz radiowy i telewizyjny.

14 listopada - Wielka Gala

14 listopada to czas na wielką galę, na której zaprezentowani będą laureaci prestiżowych nagród związanych z przedsiębiorczością.
Ale to nie koniec atrakcji!
Wystąpią:

• Ania Dąbrowska - polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Laureatka dziewięciu Fryderyków.

Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego – Wiodąca polska państwowa uczelnia muzyczna z siedzibą w Krakowie, kształcąca artystów muzyków na studiach pierwszego, drugiego oraz trzeciego stopnia, która dostarczy unikalnych muzycznych doznań.